Chemický peeling

Co je chemický peeling?

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se požívá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Je součástí léčby akné obličeje,krku a dekoltu, ale také hřbutu rukou a zad chemickou cestou.

Chemický peeling je odborné ošetření pleti pomocí kyselin, které působí na hlubší vrstvy kůže , naruší je , odloučí a vyvolají regenerační proces. Podle typu a koncentrace učinné látky se chemický peeling rozděluje na povrchový, středně hluboký a hloubkový.

Chemický peeling je metoda omlazování kůže spočívající v aplikaci roztoku s chemicky aktivními látkami prováděná lékařem. Tato metoda doznala v posledních letech velké renesance. Byla využívána již královnou Kleopatrou ve starém Egyptě.

Tento zákrok je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zvláště
pro ošetření akné, zjemnění vrásek a sluncem narušené pleti. Chemický peeling je preventivní léčebná metoda

Jak probíhá chemický peeling?

Aplikace trvá cca 10-15 minut a používá se při něm peelingová směs různých chemických látek, nejčastěji ovocných kyselin různé koncetrace. Při ošetření chemickým peelingem lékař nanese směs pomocí štetečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Působením účinné látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu. Ošetření je provedeno rovnoměrným nanesením aktivní látky na pokožku. Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4x - 6x v závislosti na typu úpkožky a poškození pokožky. Lze je také kombinovat s jinými metodami, jako je například laserová gelová maska, biostimulační laser.

Po dobu ošetření chemickým peelingem je nezbytné se vyvarovat slunečnímu záření.

Chcete mít krásnou pleť? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

LASEROVÉ EPILACE 
Omlazení pleti 
Permanentní make-up obočí
DÁRKOVÉ POUKAZY

Rychlý kontakt

ESTHEMED 
Resselovo náměstí 12
OBC Balustráda
537 01 Chrudim
tel.: +420 469 623 218
Mobil: +420 777 623 215
Mobil: +420 606 533 217
pobočka Pardubice
Mobil: +420 777 623 215
pobočka Plzeň
Mobil: +420 733 799 854
E-mail: