Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je šetrná metoda, díky které lze tělo zbavit menšího množství tuku. Metoda je založena na rozpuštění tukové tkáně a jejím vyplavení z těla přirozenou cestou.
Je vhodná pro modelaci malých, lokálně nahromaděných tukových polštářů, které nemizí držením diety, ani cvičením.

Často se používá k redukci podbradku, odstranění tuku na břiše či vnitřních stehnech, na zadní straně paží nebo ke zlepšení celulitidy. Metoda je vhodná  buď pro malé oblasti nebo pro oblasti, které nejsou vhodné k liposukci. Injekční lipolýzu lze  provádět ambulantně.

Doporučení před zákrokem
Před zákrokem je nutná konzultace s lékařem, který posoudí, zda je tato metoda pro klienta vhodná a bezpečná. Pro správný průběh ošetření je před zákrokem doporučeno pít dostatek nesycených tekutin, nejlépe vody.

Průbeh ošetření 
Zákrok se provádí ambulantně, bez anestezie a trvá přibližne 30 minut. Látka získaná ze sojových bobů fostatydylcholin (neboli lecitin) se aplikuje pomocí tenké jehly na potřebná místa. Následně dochází k zkapalnění tuku v buňkách, který se přirozenou cestou vyloučí z těla. V místě ošetření se může dočasně objevit zčervenání nebo otok.

Výsledek ošetření 
Výsledek je patrný přibližně 4 týdny po ošetření. Pro dosažení optimálního efektu je většinou nutno provést dvě až čtyři ošetření s odstupem přibližně 6-8 týdnů.
Zákrok je téměř bezbolestný a pasient odchází ihned domů. 

Injekční lipolýza pomáhá zredukovat:

  • podbradek, krk a tváře
  • stehna a hýždě
  • dolní a horní část břicha
  • kolena, ramena, ruce a záda

Kontaktujte nás pro objednání

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Akce

LASEROVÉ EPILACE 
Omlazení pleti 
Permanentní make-up obočí
DÁRKOVÉ POUKAZY

Rychlý kontakt

ESTHEMED 
Resselovo náměstí 12
OBC Balustráda
537 01 Chrudim
tel.: +420 469 623 218
Mobil: +420 777 623 215
Mobil: +420 606 533 217
pobočka Pardubice
Mobil: +420 777 623 215
pobočka Plzeň
Mobil: +420 733 799 854
E-mail: